Hasta Yorumları

İki ay önce bel fıtığı oldum ve uzun süre evde yattım. Nöroşinürji doktorum öyle demişti. Yattığım zaman içerisinde Dr. Faruk bey beni ziyaret etti ve muayenemi yaptı. Uygulanacak fizik tedaviden faydalanacağımı söylerek beni Dizeme davet etti ve geldim. Burada Faruk bey başta olmak üzere güzel insanlarla tanıştım. Tedavim 10 seans sürdü. Tedavimi yapan Özden hanım işini dikkatli, uygulamalarını en küçük ayrıntıyı atlamadan yapan cana yakın bir fizyoterapist. Tanımaktan çok mutlu oldum, memnun kaldım, faydalandım. Dizemde hep güler yüzle karşılandık, aksayan bir şey olmadı. Çiğdem hanım bizi hep iyi karşıladı ve güler yüzle uğurladı. Dizeme müteşekkirim. Eşim donuk omuzdan operasyon geçirdi. Onuda buraya getyirdim. Tedavisi devam ediyor. Tedavim bitti ama dostluklar devam edecek. 

                                                                                                                                   DR. MÜKREMİN TAŞKIN


 
İlk öncelikle şunu yazmalıyımki belimin ağrıdığına hiç bu kadar sevinmemiştim :) 1 aydır buradan her çıkışımda hem çok rahatlamış, ağrılarım hafiflemiş olarak hemde mutlu ayrıldım. 
Çiğdem hanımın güler yüzüyle kapıyı açması, Elif hanımın kırmızı mantosu ve güzel elbiseleriyle karşılaması ve Özden hanımın sihirli elleri ve güzel yüreği...
Ben buradan bütün ağrılarımdan arınmış ve sizin gibi insanları tanıdığım için mutlu ayrılıyorum.
Mapusu, Garolini ve beni unutmayın :)
Ben zaten hep geleceğim için bu pek mümkün olmaz :) 
Not: Özden hanım dilerim birgün sizinle konsere gideriz :)
Sizi seviyorum, Çok teşekkürler  
                                                                                                                                            DİLAY GÜNDOĞAN


Benim doktor Baha bey'in(Medalb) tavsiyesiyle geldim.Mtrixe yönlendirdi. Tedavi oldum. Matrix Center ekibi beni çok güzel baktı. Çok memnunum. Minnettarım. Teşekkür ediyorum. Allaha emanet olun.                                                                                                                                                                       PURAN AMİRİ

 
10 yıldır profesyonel futbolcuyum. Halende aktif olarak bu sporun içerisindeyim. İlk geldiğimde hem ayağımdaki ağrılar çok fazla hemde psikoloji olarak çok kötüydüm. Matrix tedavisi ilk günden ayağımda çok etkili bir düzelme sağladı ve tedavi sonunda aşırı şiş olan ayağım normale dönmüştü. Matrix tedavisiyle ayak sağlığım, güler yüzlü ve sevecen  personeli ile psikolojim düzelmiş bir şekilde ayrılıyorum.... Herkese sonsuz teşekkürler :)

                                                                                                                               HASAN DÜLGEROĞLU

 
Sırtımdaki fibrozitler nedeniyle çok ciddi ağrılarım vardı. Buradaki tedavi ile şu anda herhangi bir ağrım kalmadı. Söz konusu ağrıların tekrar oluşmaması içinde elbette verilen hareketleri yapmak gerekiyor. Ancak tek başına ağrıların bile geçmiş olması bende tedavinin başarılı olduğunun göstergesidir. Verilen hizmet ve gösterilen ilgi için çok teşekkür ediyorum.

                                                                                                                                     MÜRÜVET SALOR

Müthiş bir buluş Matriks Terapi. Yeni Doğuş'un özverili ve yetkin ekibi sayesinde, 2 yılda gelinebilecek bir noktaya 8 ayda geldim.Bu yaşta bana bu kadar fayda getirebilen bir yöntemin, çocuklara neler sağlayabileceğini düşünmek bile heyecanlandırıyor beni. 
"Hayat 40'ında başlar" derken ısrarla, yukarıdaki tarafından duyulacağından hiç de emin değildim. Mucize denen birşey varsa dünyada, işte tam da bu.
MUCİZEYİ GERÇEKLEŞTİREN ARKADAŞLARIMA SONSUZ SEVGİLERİMLE...

 Tamamı için tıklayınız..

                                                                                                         A. BETÜL CAN 
   

 
Hasta olup bir yerlerden şifa aramak ve bulduğunla şifalanmak çok güzel. İnsanın kendini iyi
hissetmesi, yaşama daha sıkı sarılabilmesi bu sayede mümkün olmada. Bu nedenle her doktor ve her tedavi merkezi diğer çalışanlarıyla birlikte övgüye değer verdikleri emek nedeniyle. 

Sonra zaman içinde doktor da unutulur, geçirilenler de. Çünkü olması gereken bir şeyler oluşamamıştır tedavi edilenle edenler arasında.Ben bunun dışında kolay kolay unutulmayacakbir tedavi merkezinden bahsetmek istiyorum.
Öyle bir yer düşünün ki daha ilk gidişinizde sizi sarıp sarmalayan küçük ama sıcacık bir mekan.  Mekanlar içinde bulunanların enerjileriyle doludur ve genelde tedavi merkezlerinde  hastaların negatif, şifacıların yorgun bıkkın enerjileriyle sarılmıştır.Siz bunu hissedersiniz soğuk bir esinti gibi. Ama burada öylemi ?  Değil.

Açık eflatun yüksek enerjili morun sevgiyle yumuşatılmış ve etkisi kolaylaştırılmış tonudur. Herkese hitap eder. Ve siz daha içeri girer girmez bu enerjiyi hissederek rahatlarsınız. Bu renk seçimindeki hassasiyet sizi karşılayan genç, dinamik, yılların yorgunluğuna uğramamış ve yaptıkları işe duyduklarıyla sevgiyle yüzleri gülen merkez çalışanlarına bir anda ısındırır. Doğru yerde olduğunuzu hissedersiniz. Rahatlar ve o andan itibaren de iyileşme sürecine adım atarsınız. İyileşmek için güven çok önemlidir. Bedeninize güvenmek, doktorunuza güvenmek, yardımcı personele güvenmek. Burada bunların hepsi var.Ve daha başka şeyler de.


Ben, eşim ve bazı dostlarım o başka şeyleri de yaşama güzelliğine erişenlerdeniz. Yılların sıkıntısıyla gittiğim yerden sadece iyileşmiş, pek çok sıkıntıyı arkada bırakmış biri olarak ayrılıp hayatıma devam etmedim. Orada dostlar kazandım.
Kaç tedavi merkezinde hastaların da davet edildiği müzik geceleri yapılır?  Burada var. Enstrümanlar eşliğinde coşkulu sesler Türk müziğinin seçkin eserlerini okurken insan zor olan herşeyi arkada bırakıp müziğin gücüyle bir kat daha şifalanıyor.  Arkadaşlıklar böyle ortamlarda çok daha güzel başlar ve bir gün bakarsınız ki dost oluvermişsiniz her biriyle, böyle olacağına inananlardanım.

Anlatmaya çalıştığım yer  MATRİX - CENTER  Ankara-Türkiye. Kurucusu Sayın Dilek Bölükbaşı, Doktorum, Terapistim ve Elif'im orayı çok özel kılan güzel insanlar. Ben orada bıraktım pek çok sıkıntımı, gülen yüzlerle rahatlayarak. Ve dilerim tüm tedavi merkezleri insanın insana dost olduğu böyle yerlere dönüşebilir. 
 

                                                                                                                       Aysel  ONGUN


 

   

Ağustos 2006'da bir trafik kazası sonucu sol kolumdan ağır biçimde yaralanmış ve bu nedenle sekiz ameliyat geçirmiştim. Bu ameliyatlar sonucunda sırtımdan büyükçe bir kas damarları ve sinirleriyle koluma transfer edildi. Gerek bu kasların işlevini yerine getirebilmesi, gerekse el üzerinde yoğun biçimde görülen doku yapışmalarını giderebilmek amacıyla Matrix Ritim  Terapi yaklaşık on iki seans uygulandı. Uygulamalar sonucunda dokularda yumuşama, duyularda artış ve el hareketlerinde rahatlama gözlendi. Tedavim sırasında benimle yakın biçimde ilgilenen tüm merkez ekibine teşekkür ederim.

M.Y.

 

Matrix center’ de aldığım 10 seanslık tedaviden  memnun kaldım. Doktor olduğum için direkt kan fizyolojisine yönelik bir tedavi yöntemi bulmuş olmaktan mutluyum. Merkezin genel çalışma tarzından, Elif hanımın güler yüzlü tavırlarından memnun kaldım. Dilek hanım’a bu tedavi yöntemini Türkiye’ye gelmesine vesile olduğu için teşekkür ve sevgilerimi sunarım.

Op.Dr. Reşide ÖNALAN
KADIN DOĞUM DOKTORU

 
 

"Matrix, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile yalnızca sırt ağrılarımı dindirmekle kalmadı yaşam standartlarımı yükseltmek açısından vazgeçilmezim oldu. Uzun zamandır çektiğim sırt ağrılarıma doğru teşhis ve yepyeni bir tedavi yöntemi ile uzun süreli son verdiler. Kurucusu Dilek Hanım'a ve çalışan tüm arkadaşlara çok teşekkürler."

Bala Gür-Dedeoğlu
BİYOLOG

 
 

İlk başlarda bu tedavi yöntemine inanmayıp, acabalar ile başladığım tedaviden büyük bir memnuniyet duymaktayım.Tekrar eski sağlığıma kavuştuğum için mutluyum. Hayal etmememe rağmen şu anda oğlum ve arkadaşları ile basketbol oynuyor, eski hareketli günlerimi tekrar dönmenin vermiş olduğu huzur ile hayatıma devam etmekteyim ve bu tedavi yöntemini denemekle kendime büyük bir iyilik yapmış olduğumu anladım.

Aykut DİNLER
İŞ  ADAMI

 
 

Tedavim süresince bedenen ve ruhen rahatlatıcı uygulama ve içtenlikli yaklaşım sergilemelerinden memnun kaldığımız, Matrix Center ilgililerine sayın Dr. Faruk Müderrisoğlu ve sayın Dilek Bölükbaşı’na ayrıca  tedavimi özenle uygulayan terapistim ile  güler yüzünü esirgemeyen Elif hanıma  teşekkürlerimi sunar bu tedaviden yararlanmanın uzun süreçte devamını dilerim.

Ayten ÖZELÇİ
EV  HANIMI

 
 

Matrix  center’e gelmeden önce kolumu sırtıma değdiremiyor, el bileğimi döndüremiyor,sabahları uyandığımda parmaklarım uyuşuk halde ve eşya taşıyamıyordum. Ameliyat olmam gerektiği söylendiğinde  matrix ritim terapiyi denemek, ameliyatsız  bir sonuç almak istiyordum. Dr. Faruk bey’ in muayenesinden sonra başlamış olduğum matrix ritim terapi  ile 3. seansta ağrım azalmış, diğer şikayetlerim yok olmuştu. 5. seansta ise tüm şikayetlerim ortadan kalktı. Şimdi eskisi gibi elimi kullanıyor, ameliyatsız bir iyileşme yakalamanın huzurunu yaşıyorum. Tüm matrix center çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

Ayten SAYAN
EMEKLİ BANKACI

 
 

Bir sağlık çalışanı olarak uzun seneler  sırt ağrılarıma bir çare bulamamıştım, taki matrix ritim tedavi ile tanışıncaya kadar. 7. seansta ağrılarıma kalıcı bir çözüm sağladıkları için  ve tedavi saatlerimi bana uygun zamana göre ayarladıkları için çok teşekkür ediyorum, Matrix center ‘in güler yüzlü yaklaşımlarının ve başarılı faliyetlerin uzun seneler boyunca devam etmesini temenni ederim.

Seval ERBAY
HEMŞİRE

 
 

Melahat Demirbaş Huzur Yaşlı Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezinde aylık 4-5 yaşlıya hizmet verilmektedir. Merkezimizde yaşlılarımızın rehabilitasyon hizmetini karşılamak amacı ile matrix  center ile çalışmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Matrix ritim terapi  daha faydalı olduğu, yaşlılarımızda % 90- 100 iyileşme sonucu aldığımız için şu ana kadar farklı bir kurumla çalışma gereği hissetmedik. Gösterdikleri çabalardan dolayı matrix cente’ e teşekkürlerimi sunarım.

Melahat DEMİRBAŞ
MD Huzur Yaşlı Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi

 
 

Matrix Center'a boyun ve sırt ağrılarımdan dolayı başvurduğumda, uzman doktorun muayene ve tetkiklerim neticesinde matrix ritim terapi yapılması öngörüldü. Bu terapilerin bir aile ortamı içerisinde ve hijyen kurallarına uyulmak suretiyle gerçekleştirilmesi beni çok mutlu etti. Ayrıca terapi esnasında çalınan müzik türünün de tedavinin başarıyla sürdürülmesinde yadsınamayacak etkisi vardı. Sırt ağrılarıma çözüm bulduğum için teşekkür eder, tüm detayların çok iyi düşünüldüğü, tamamen insan ilişkilerine dayanan bu tür merkezlerin yaygınlaşması diliyorum.

Ayşegül ÖNGEL
MİMAR

 
 

Toplam 5 seanslık matrix  ritim terapi  sonrasında, yaklaşık 15 seans klasik fizik tedavi almama rağmen rahatlayamadığım tenis dirseği problemimden tamamıyla uzaklaştım ve bu durum günlük yaşantımı son derece olumlu bir şekilde etkiledi. Bulan, getiren, yapan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi bildiriyorum.

44 Yaşında, Erkek Hasta

 
   

Yaklaşık 5 yılı aşkın bir süredir çekmekte olduğum gonartroz problemime ilişkin protez operasyonu teklif edildi. Korktuğum için yanaşmadım, bu arada bir yakınım vasıtası ile matrix ritim terapisini duyup konu hakkında bilgilendim ve yaklaşık 15 seanslık bir uygulamadan sonra yürüyüşüm merdiven ve yokuş inip çıkma kabiliyetim çok rahatladı. Operasyonu kesinlikle düşünmüyorum. Başım sıkıştıkça sanıyorum tekrar matrix’e müracaat edeceğim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

63 Yaşında, Bayan Hasta

 
 

Matrix Center’e ikinci gelişim. Almış olduğum matrix tedavisinden, ortamdan, Dr. Faruk Müderrisoğlu ve terapistlerim ve Elif ’ten çok memnunum, hepsi birbirinden güzel, enerjikler… pozitif olan dostlar. Vermiş oldukları emek ve hizmetten ötürü çok çok teşekkür ediyorum. Önceki tedavimden çok memnun kalmıştım, şimdi de almış olduğum tedaviden çok memnunum.

Ayrıca Turay ve Dileğe böyle bir şifa merkezi açtıkları için ayrıca teşekkür ediyorum ve diyorum ki iyiki varsınız sizleri çok seviyorum, sevgiler...

Gönül KÖSELER
MEMUR

 
<< Geri Dön