Sporcu Yorumları


10 yıldır profesyonel futbolcuyum. Halende aktif olarak bu sporun içerisindeyim. İlk geldiğimde hem ayağımdaki ağrılar çok fazla, hemde psikolojik olarak çok kötüydüm. Matrix tedavisi ilk günden ayağımda çok etkili bir düzelme sağladı ve tedavi sonunda aşırı şiş olan ayağım normale dönmüştü. Matrix tedavisiyle ayak sağlığım, güler yüzlü ve sevecen personeli ile psikolojim düzelmiş bir şekilde ayrılıyorum ... Herkese sonsuz teşekkürler :) 

                                                                                                                Hasan DÜLGEROĞLU   
                                                                                                                        FUTBOLCU

                                                                                                                                                    

 

27 yaşında milli hentbolcüyüm. 2006-2007 sezonun ikinci yarısının ilk maçında ayak bileğimden zorlanmaya bağlı ciddi bir sakatlık yaşadım. Yaklaşık 1 hafta ayağımın üzerine basamadım. Daha sonra kulübümün yönlendirmesi ile Matrix tedavisine başladık. Tedavim boyunca maçlara ve maçlardan önceki antrenmanlara katılmaya devam ettim. Matrix tedavisi, sakatlığımın iyileşmesi için yeterli zaman yokken bile her hafta maçlarda oynayabilecek kadar iyi olmamı sağlıyordu. Ve bu yoğun maç temposunda 3 hafta gibi kısa sürede sağlığıma tam olarak kavuşmamı sağladı. Matrix-center’a ve ekibine teşekkürler...

Ş.Altuğ TAŞDEMİR
MİLLİ  HENTBOLCU

 

 

Öncelikle bu fizik tedavi merkezinde insan ilişkileri ön planda tutulmakta ve de bunun ardından yapılan tedavinin son  derece sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Sakatlanmaktanda dahi olsa böyle bir ortamda bulunduğum için her çalışana ve ayrıca terapistime göstermiş olduğu   sabırdan ötürü çok teşekkür eder, herkese sağlıklı günler dilerim.

Okan YALÇINER
HENTBOLCU

 
 

Yapılan her seanstan hasta son derece memnun. Matrix ritim terapinin diğer fizik tedavi donanımları ile yapılan tedavilerden daha üst düzeyde olduğunu ifade etmektedir.

Fatih ERYILDIRIM
ATLETİZM- ÇEKİÇ ATMA

 
 

Hasta ağrılarının dağılma eğiliminde olduğunu ve hemstring kasının rahatladığını dile getirmektedir.

Ahmet SİMSER  
ATLETİZM – 100 M. SPRİNTER

 
 

Kasılmalarının, dolayısıyla sertliğin azalmaya başladığını, ağrılarının azaldığını dile getirmektedir.

SERPİL KOÇAK     
ATLETİZM – HEPTATLON  

 
 

Hasta matrix ritim terapiden  memnun olduğunu, ağrılarının hafiflediğini ve tedaviye inandığını  dile getirmektedir.

ALİ EKBER KAYAŞ   
ATLETİZM – 400 M.  

 
<< Geri Dön